Pas një udhëtimi të lodhshëm, ja në çfarë gjendje nisen për shtëpi Shyhretja dhe Engji

 

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha natën e Vitit të Ri e kanë kaluar në Gjermani ku nga fotografitë e kemi parë që nënë e bijë kanë qenë të ftuara për të performuar në një mbrëmje.

E në fotografitë që I kemi parë ato duket se kanë shkëlqyer me dukjet dhe fustanet e tyre nënë e bijë, përcjell ORAinfo.

Menjeherë pas mbrëmjes në Gjermani ato të nesërmën kanë performuar në Zvicërr.

Duket se këto mbrëmje kanë qenë shumë të lodhshme për të dyja e këtë e dëshmon fotografia ku Engji dhe Shyhretja shfaqen nga aeroporti./ORAinfo/