Pas shumë mbrëmjeve festive,në këtë gjendje ka përfunduar Vjollca Haxhiu

 

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Vjollca është tejet aktive në mbrëmje e në koncerte, e sidomos në këto javët e fundit.

E këto ditë festive Vjollca duket se ka qenë prezente në shumë mbrëmje jashtë vendit. Ajo duket se tani është lodhur e këtë e dëshmon edhe fotografia që e ka postuar sot./ORAinfo/