Pasi i ‘trokiti’ në derë Bebe Rexhës për martesë, Flori Mumajesi zbulon reagimin e këngëtares…[FOTO]

 

Para pak ditësh, Bebe Rexha përmes një postimi në Twitter ka bërë një kërkesë interesante për burrin e saj të ardhshëm.

  

“Për burrin tim të ardhshëm: Eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua”, ka shkruar këngëtarja. Ndërkohë, Flori Mumajesi lidhur më këtë i ka shkruar Bebe Rexhës privatisht në Instagram. “Tak tak… Hape deren, jam une Burri. Me shpejt se kaq nuk vija dot”, teksa këngëtarja e ka hapur mesazhin e Florit, mirëpo ka preferuar që mos t’ia kthejë.

xfghjc.jpg

Flori këtë e ka ndarë me fansat, duke treguar se, megjithëse ka marrë vetëm ‘seen’, ai sërish e ka shumë xhan Beben.

sdfhdfthdf.jpg

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i artistes është kënga “Say My Name”, e cila është në bashkëpunim me David Guetten dhe J Balvin, ndërsa “Mori” është projekti i fundit i Florit, në bashkëpunim me Ghetto Geassyn dhe Brunon.

fcgjchjkhgf.JPG

cdfgjfhgjghfd.JPG

 

albshowbizzz.com