Pasi ia anuloi koncertin, Arta publikon bisedën kur Rinori i lutet të kthehej me të

  Pak më parë këngëtarja, Arta Memedi tregoi se i është anuluar koncerti i saj në Kamenicë.      

E për këtë fajet i kishte ish i dashuri i saj, Rinor Hykolli ku tha se ai bëri një gjë të tillë dhe kjo nuk është hera e parë, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, Memedi solli një imazh në InstaStory teksa zbulon një bisedë private me të kur Rinori i lutet asaj të kthehet me të.

“Dije që të du edhe të kam dashtë edhe s’jam mirë hiq”, janë fjalët e tij që Arta i thotë se për këtë arsye s’mundet me ec pa të.

Arta në shumë nga intervistat e saj u shpreh se Hykolli e kishte tradhëtuar atë me reperen nga Prizreni, Taynën të cilën tashmë e ka nën menaxhim. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com