Pasi u nda nga partnerja me anë të një postimi, Stine shkon me pushime në…[FOTO]

 

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar në prag të Vitit të Ri, ku bëri me dije se po ndahej nga partnerja e tij dhe se do të funksiononin më mirë pa njëri-tjerin.

  

Ai publikoi një foto të Graciela Pashaj, dhe shkroi se lidhja me partneren ka përfunduar. Kujtojmë që çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia.

dhdgyjfykrfyuk.PNG

Pa kaluar shumë kohë, këngëtari, si për ta marrë veten me të mira, ka shkuar në Ishujt Maldive, për të shijuar disa ditë pushimë. Stine poston edhe këtë foto ku shkruan: ‘Përshëndetje nga ana tjetër e botës’.

xfgjghjfgkf.JPG

 

albshowbizzz.com