Pozon nga prapa, Baby G: Urime Viti i Ri populli im i bukur

  Baby G ka uruar me një foto provokuese.      

Baby G përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri, shkruan lajmi.net.

“Urime Viti i Ri populli im i bukur ❤”, ka shkruar Baby G sipër imazhit.

Këngëtarja në këtë foto shfaqet e veshur me një palë pantallona transparente dhe një bluzë të shkurtër.

Për ndryshe, këngëtarja mbrëmë ka lansuar projektin e ri, i cili e riktheu në skenë pas një viti pauzë. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com