Reja dhe djali i Remzien festojnë Vitin e Ri bashkë, kaq e bukur është bërë Gëzimja

 

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E padyshim se natën e Vitit të Ri, ajo po e feston me të fejuarin e saj, ku kanë publikuar një foto së bashku.

Të dy po duket tejet bukur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/