Rita Ora shfaqet në bikine

 
 

Këngëtarja e famshme me origjine shqiptare, Rita Ora vazhdon të mahnisë më pamjen dhe trupin e saj.

Në një foto të publikuar në rrjetin social ‘Instagram’, Rita Ora ka shfaqur linjat trupore në bikine, transmeton Indeksonline.

Ajo duket jashtëzakonisht seksi.

 
 

albshowbizzz.com