Ronela Hajati tregon format në një veshje të ngushtë

 
 

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare.

Por, Ronela Hajati komentohet vazhdimisht për linjat e saj ‘bombastike’ të cilat ajo me krenari i shfaq në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur, një gjë të tillë e dëshmoj edhe në imazhet e publikuara së fundi.

Në një veshje ushtrie të ngushtë, Ronela dukej e ‘zjarrtë’.

Ndryshe, Ronela së fundi morri pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Vuj’.

 
 

albshowbizzz.com