Roza Lati fillimin e këtij viti po e kalon në Francë.

Prezantuesja që vitin e kaluar ishte shpesh në ballinën e mediave rozë, përmes disa imazheve ka treguar se po qëndron në qytezën Saint Emilion, e cili njihet për verën.

Ajo duket tejet joshëse, teksa shfaqet në një fustan të shkurtër, ku vë në pah këmbët seksi dhe tatuazhin që e ka.

 
 

albshowbizzz.com