Ryva rregullohet si ‘kukull’, por fustani i saj merr gjithë vëmendjen

 

Ryva Kajtazi u bë e njohur për publikun fillimisht si aktore dhe më vonë edhe si këngëtare shumë e suksesshme.

Ajo për një kohë të gjatë ka qenë shumë aktive me këngë të reja, e tani është më pak aktive ndonëse është shumë e pranishme në emisione festive.

E sidomos këta muaj ajo ka qenë e pranishme në shumë ngjarjse festive dhe secilën herë eshtë paraqitur me pamje mahnitëse.

Ryva se fundi ka postuar një fotografi ku shihet e rregulluar aq bukur mirëpo, e gjithë vëmendja shkon te fustani I saj./ORAinfo/