S4MM-it i publikohen audio-inçizimet ku flet keq për kolegët

 

Reperit S4MM i kanë rrjedhur bisedat në rrjete sociale.

Në dy audio-inçizime private të cilat tashmë janë postuar ndër faqe në Instagram, ai dëgjohet teksa i drejtohet një miku të tij, Readit.

  

Raportet mes reperëve duket të kenë ndryshuar së fundmi pas hyrjes së këtij
të fundit në On Records.

Në audio-inçizim, S4MM dëgjohet teksa thotë se nuk bën dallimin mes Mozzik dhe Getinjos në njërën anë dhe të mbeturve në label në anën tjetër. Madje, ai i konsideron të gjitha palët si jashtëqitje.

Tutje, S4MM tregon që personat në fjalë i kanë bërë shumë dëm në të kaluarën në karrierë dhe si rrjedhojë, ai vetë do tentojë t’iu bëj dëm në të ardhmen. Dy regjistrimet audio, më poshtë. /Prive.al

 
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

S4MM duke folur me @readiofficial armikun e Mozzik ( Tash qe o bo pjes e On Records ) Çfar mendim keni? Follow @hip.hop.shqip_ per video tjera!

A post shared by Hip Hop Shqip OFFICIAL (@hip.hop.shqip_) on

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com