Samanta dhe Elinel vijnë me ‘Vonë’

 

Këngëtarja Samanta ka publikuar sot projektin
më të ri muzikor.

Kënga është në bashkëpunim me Elinel dhe quhet
‘Vonë’.

  

‘Vonë’ është produkt muzikor i BigDealRecords,
me tekst të reperit teksa për vijën melodike është përkujdesur edhe vetë
Samanta.

Kjo këngë është e para pas daljes së Samantës nga MaxProduction, zhvillim për të cilin Prive.al raportoi dy javë më parë. /Prive.al

 
  
 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com