Samanta sot publikon projektin e ri në duet me Elinelin

 
 

Këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella, ka paralajmëruar projektin e ri.

Bukuroshja shqiptare konfirmoi projektin e ri në rrjetet sociale.

Projekti është punua rnë muzikë nga Cricket.

Ndërkaq, videoklipi është punuar nga Pro Video.

Kënga është duet me reperin nga Prishtina, Elinel.

Samanta pati një vit të suksesshëm prapa saj.

“Kush Jam” dhe “E Jotja” u bënë këngë mjaft të pëlqyera nga publiku.

Ndërkaq, së fundmi Samanta besohet se shkëputi marrëveshjen e saj me Max Production. /Telegrafi/