Seldi ka ditëlindjen, por Mimoza sot ia theu zemrën me vellon e bardhë

 
 

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra gjatë vitit 2018 ka qenë njëra nga personazhet më të komentuar.

E e gjithë kjo vëmendje njëherë erdhi pas lidhjes me këngëtarin Seldi, e më pas edhe ndarjen e tyre.

Sot, Mimoza ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me vellon e bardh.

Mimoza dhe Adrian Gaxha ishin “martuar” në një emision televiziv, sigurisht për shou!.

 
 

albshowbizzz.com