Shkoi për pushime në Maldive, Ritës i ndodh kjo gjë

 
 

Rita Ora prej disa ditësh ka pushuar në Maldive, por atje i ndodhi një gjë aspak e këndshme.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar se është djegur nga dielli.

Në këtë vend tropikal ku, këngëtarja shqiptare është shoqëruar nga motra e saj dhe shoqëria e saj.

Por, pasi përfundoi pushimet, ajo përmes një fotografie ka treguar se dielli e ka djegur në pjesën e barkut.

Kujtojmë që Rita Ora ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në muzikë.

 
 

albshowbizzz.com