Shyhretja e Engji iu ‘mahnisin’ me pamjet, por ka diçka që merr vëmendjen

 

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha natën e Vitit të Ri e kanë kaluar në Gjermani ku nga fotografitë e kemi parë që nënë e bijë kanë qenë të ftuara për të performuar në një mbrëmje.

E në fotografitë që I kemi parë ato duket se kanë shkëlqyer me dukjet dhe fustanet e tyre nënë e bijë, përcjell ORAinfo.

Në një fotografi që e kanë postuar, ato duken aq të njëjta sa mund të quhen edhe si motra.

Ato një ditë më pas ata kanë marrë një tjetër rrugë, kësaj here për në Zvicërr ku si duket kanë një mbrëmje tjetër atje./ORAinfo/