Shyhretja pozon në mesin e vajzave të reja, i ‘sfidon’ të gjitha

 

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të njohur dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më aktive të skenës shqiptare dhe një ndër më të ftuarat në mbrëmje e festa, përcjell ORAinfo.

Krahas moshës, Shyhretja duket gjithmonë si vjazë e re dhe përherë vjen me pamje mahnitëse.

E këtë e vërejmë edhe në fotografinë e fundit që e ka postuar Engji në Instastory, ku Shyhretja edhe pse është në mesin e dy vajzave të reja, ajo ua
merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/