Skerdi plotëson dëshirën e fansave me një… (VIDEO)

 

Skerdi ua plotësoi dëshirën fansave.

Pas shumë kërkesave për një baladë tjetër, këngëtari lëshoi
një video të shkurtër në të cilën mund ta dëgjoni pak këngën e re.

  

“Më kërkuat baladë, ja ku e keni. Coming soon”, ka shkruar
Skerdi.

Edhe pse artisti nuk ka dhënë detaje të tjera mbi datën e
publikimit, ajo që dihet është se Skerdi 2019-ën e nis me baladë.

Kujtojmë që 2018-ën, këngëtari e përmbylli me dy bashkëpunime,
një me Nora Istrefin dhe një me Sin Boy./Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

Me kerkuat balade, ja ku e keni ? #COMINGSOON @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com