Stresi uroi nga burgu me fjalë shumë prekëse për veten

 

Viti i ri 2019, Stresin nuk e gjeti në shtëpi
por në një vend të padëshirueshëm.

Reperi ka kohë që po qëndron në burg pasi u
kap me armë dhe drogë në një hotel në Tiranë.

Megjithatë, artisti herë pas herë, hyn në
Instagram për të postuar ndonjë gjë sikurse urimi për Vitin e Ri.

“Uroj që kohët
e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmës.Ju dëshiroj shumë
dashuri ,gëzime dhe lumturi.Një vit i ri i mbushur me shpresë.U përballa dhe do
përballem me shum sfida në jetë,por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë
ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.Urime viti i ri 2019-tës”,
ka shkruar reperi.

Nëse nuk e dini, Stresi është i fejuar me Kejsin
e cila vazhdimisht po e shpreh mungesën e tij përmes rrjeteve sociale./Prive.al

 

albshowbizzz.com