Super qejf: Prive publikon “60 sekondëshat” pa cenzurë (VIDEO)

 

Në edicionin festiv të emisionit Prive, stafi
ka vendosur të publikojë të pacenzuruara shumë prej intervistave “60-të sekondëshe”
të këtij viti.

Dhe në të gjitha prej intervistave më
interesante, janë përmbledhur në një kronikë të vetme.

E si për rastësi, të gjitha pyetjet qëlluan të lidhura me seksin – e shumë prej tyre gati vdesin nga turpi. /Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com