Tara i bën Teuta Krasniqit pyetjen që s’ia bëri askush më parë (VIDEO)

 

Formati më i ri në Prive
erdhi mbrëmë në edicionin festiv të vitit 2019-të.

Aktorja Teuta Krasniqi kësaj here,
është intervistuar nga vajza e saj, Tara, e cila i ka bërë të ëmës të gjitha pyetjet
që i kanë interesuar për të.

E derisa Tara e mori në dorë
Timonin e Prive, ajo e pyeti të ëmën e saj diçka që s’e kishte pyetur as edhe
një gazetar më herët.

“Çfarë të ka inspiruar të bëhesh aktore?”, ka qenë pyetja e Tarës për të ëmën.

Dhe aktorja aty rrëfei se e ka inspiruar një serial që e shihte qysh kur ishte fëmijë, dhe që atëherë ajo ka nisur të ëndërrojë për të qenit aktore. /Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com