Taulant Xhaka ia dhuron gruas unazën që do e donte çdo femër, ja reagimi i Arbnorës

Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe e fejuara e tij, Arbnora, janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që I përcjellin vahzdimisht çiftin, shkruan ORAinfo.

Arbnora njihet me stilin e saj e që komentohet shumë jo vetëm në publikun shqiptar.

E së fundi, duket se Taulanti i ka bërë Arbnorës një darkë romantike por që gjithë vëmendjen e merr unaza që ia ka dhuruar asaj./ORAinfo/