Tayna pëballet edhe me këtë gjë

 
 

Tayna, këngëtarja e cila brenda një kohe të shkurtër ka arritur të krijojë famë dhe sukses te madh.

Ajo që nga fillimi i karrierës është përballur me kritika dhe lavdata të shumta nga publiku, shkruan Kosovarja.

Meqë ajo tashmë ka fansa të shumta përballet edhe me pyetje nga më të ndryshmet, në një foto të publikuar në rrjetin e saj social Instagram disa ditë më herët ajo është pyetur se pse nuk operon hundën.

Përgjigjia e saj do të ju habit të gjithëve./ Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com