Teuta sapo doli nga frizerja, do t’iu befasojë me ndryshimin e ri

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur shqiptare dhe që me rolet e saj arriti të jetë e njohur shumë në publik.

Ajo së fundi është përfolur shumë sidomos për jetën e saj private.

Teuta është martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Teuta sot ka publikuar një foto ku shihet që posa ka dalë nga frizerja dhe që duket më mahnitëse se kurrë./ORAinfo/