Alb ShowBizzz

Tuna e bën ëndrrën realitet, po vjen projekti gjigant

  Tuna Sejdiu ishte e ftuar në një intervistë speciale për “Mirage”.      

Tuna Sejdiu në këtë intervistë dhënë për edicionin festiv të “Mirage”, ka treguar shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, këngëtarja ka treguar edhe se çfarë po përgatit për këtë vit, duke zbuluar se cili është projekti gjigant që po e përgatit.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni detajet e kësaj kënge. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com