Tuna flet për mungesën e Norës dhe Robertit në ditëlindjen e Tianit: Ata që na deshën…

 
 

Tuna ka qenë mysafire e edicionit festiv të emisionit “Mirage”.

Tuna në intervistën e parë për “Mirage”, ka treguar detaje nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Ditëlindja e djalit të saj, Tianit ka qenë shumë e komentuar, sidomos për mospjesëmarrjen e Robertit dhe Norës në ndejën e organizuar nga Tuna dhe Patrisi.

Në “Mirage”, Tuna ka folur për mungesën e Norës dhe Robertit në ditëlindjen e djalit të saj.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka thotë Tuna.

 
 

albshowbizzz.com