U përfol se u nda nga Moziku, por shikoni çka ka postuar Loredana

Mozik është këngëtari nga Feriazaj dhe që për një kohë shuë të shkurtër u bë tejet i njohur në publik.

Ai dhe e dashura e tij Loredana së fundi u bënë prindër të një vajze e që e quajtën me emrin, Hana, përcjell ORAinfo.

E së fundi në media e në publik është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre.

Mirëpo, ajo që na bën të mos dyshojmë është postimi i Loredanës me Mozikun./ORAinfo/.