U tall me të, Alketa Vejsiu i reagon Bes Kallakut

  Sfida e postimit të imazheve të 10 viteve më parë ka pushtuar rrjetet sociale.      

Aktori dhe këngëtari, Bes Kallaku tash e disa ditë ka ngacmuar të famshmit shqiptar duke ua gjetur ‘sozitë’, shkruan lajmi.net.

Por, Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut ia ka ndërruar fytyrën ku nuk mungoi edhe reagimi i Vejsiut. “Hahahahahahahah, kjo me e bukura”, i kundërpërgjigjet Vejsiu.

Besi poashtu ka ngacmuar edhe Butrint Imerin, Ledri Vulën, Young Zerkën Blerim Destanin e shumë të tjerë. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com