Upss! Bes Kallaku i bën të papriturën asaj dhe Vera Grabockës, reagon Alketa Vejsiu: Kjo më…[FOTO]

 

Prej ditësh tashmë sfida e postimit të fotove të 10 viteve më parë ka pushtuar rrjetin, por më aktivi ka qenë pikërisht Bes Kallaku. Aktori i ka krahasuar shumicën e VIP-ave me personazhe të tjerë, duke shkaktuar të qeshura pa fund te fansat. Së fundmi, Besi postoi një foto të Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës të cilave u ka ndërruar fytyrën.

Si ka reaguar Alketa? Ashtu si ne edhe moderatorja e njohur ka qeshur dhe ka komentuar se kjo është foto më e bukur.

arti.png

 

albshowbizzz.com