Urimi që bëri Fjolla për djali e saj, do iu lë pa fjalë

 
 

Fjolla Svirca është gruja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe njëkohësisht edhe nëna e dy djemve të mrekullueshëm.

E sot është një ditë e veçantë për të, pasi që djali i vogël i saj, ka ditëlindjen.

Ajo zgjodhi fjalët më të ëmbla për ta uruar, ku këtë urim e përjcelli edhe me një fotografi mjaft të ëmbël.

“Urime ditëlindja jeta e nanës. Qofsh i lumtur gjithmonë”, shkroi ajo.

Vlen të cekim se Fjolla, përveç që njihet si gruja e Alban Mehmetit, ajo shquhet edhe për stilin e veçantë që ka. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com