Vajza e Eli Farës ia publikon këtë foto nënës dhe e quan…

  Marina Fara është shumë aktive në rrjete sociale.      

Marina Fara së fundi ka postuar një fotografi bashkë me nënën e saj, këngëtaren Eli Fara, shkruan lajmi.net.

“Mbretëresha ime”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la fotos, në të cilën që të dyja dukeshin tejet elegante.

Kujtojmë që Eli Fara së fundi ka qenë pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”, e cila me duetin që e solli me Aurela Gaçen, arriti ta zë vendin e dytë. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com