Vajza e Eminemit mahnit të gjithë, shfaqet tejet atraktive në Instagram

 
 

Vajza e Eminemit po tërheq vëmendjen me dukjen e saj.

Vajza e madhe e reperit, Hailie Scott, 23 vjeçare, ka treguar ann e saj të bukur.

Bukuroshja të cilën e ka Eminemi si fryt i dashurisë me ish bashkëshorten Kim Kathers ka postuar një foto të saj në bikini në Instagram, që ka bërë bujë.

“Nuk mendoj se do të ndalem ndonjëherë së postuari këso lloj fotosh”, u shpreh Hailie në postim.

Hailie ka 1.4 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram dhe ka shpërndarë të tjera foto për ditëlindjen e saj.

Vajza duket se është adhuruesve e Nicki Minaj, pasi ka publikuar momente nga stërvitjet me këngët e reperes së njohur.

Përkundër adhuruesve të shumtë në Instagram, Hailie mban jetën e saj private, teksa jeton në shtëpinë e saj në Detroit, duke qenë e afërt me babain e saj, të cilin e shoqëroi në turne së fundmi.

“Natyrisht, ne jemi shumë të afërt”, u shpreh ajo për Daily Mail në qershor.

Hailie ka diplomuar në Michigan State University në degën e psikologjisë, por nuk ka interesi që të ndjekë rrugën e babait që të bëhet e famshme, edhe pse ka shumë ndjekës në rrjetet sociale. /Telegrafi/