Valdrin Sahiti e vesh Bebe Rexhën në performancën e Times Square

 

Në një fustan glamuroz, seksi dhe lozonjar, Bebe Rexha ka shkëlqyer mbrëmë në New York.

Dhe fustani i saj ishte punuar nga Valdrin Sahiti, ndërsa këngëtarja shqiptare me famë botërore, e kishte veshur në një performancë për vitin e ri në SHBA.

Bëhet fjalë për koncertin e përvitshëm të Times Square në New York, ku shqiptarja ka performuar njërin nga hitet e saj: “Me, myself and I”.

 

albshowbizzz.com