Vedat Bajrami nis Vitin e Ri me vizitë në një vend të veçantë

 
 

Aktori i njohur, Vedat Bajrami ka publikuar imazhin parë për vitin 2019.

Ai ka treguar se viti i tij ka nisur e një vizitë tek Policia e Kosovës, shkruan Indeksonline.

‘Foto e parë për vitin 2019. Gjithmonë në Përkrahje Policia e Kosovës. Gëzuar dhe pai shëndet e punë të mbarë’, ka shkruan Vedati.

Ndryshe, ai është një nga aktorët e humorit më të dashur në vendin tonë./

 
 

albshowbizzz.com