Viti 2019 e gjeti Dafinën më të përgaditur se asnjëherë më parë

 
 

Përmbylli një vit goxha të suksesshëm.

Është kjo Dafina Zeqiri, e cila me muzikën e saj bëri qe viti 2018 të jetë në favor të saj dhe të korrë sukses pas suksesi, shkruan Kosovarja.

Nga imazhi i fundit i publikuar nga ajo, duke se edhe këtë vit filloi me ritme të njëjta, duke pushtuar të gjitha mediat, dhe duke u bërë fokusi kryesor i tyre përsëri.

Veshur me një bluzë të tejdukshme dhe pantollona të shkurtë, ajo u paraqit më seksi se kurrë, e cila ishte bërë gati për perfomancën, e që dukej goxha e kompletuar, dhe e përgaditur deri në detajin e fundit.

Pas këtij publikimi nga ajo, sigurisht që komente nga të ndryshme shpërthyen nga fansat e saj. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com