Viti 2019 e solli Adea Pulën mjaft atraktive

 
 

Aktivizimi i saj në muzikë, kur ishte e vogël e bëri goxha të njohur, dhe të dashur, Adea Pulën.

Tash e disa vite ajo është shkëputur nga ky profesion duke i përkushtuar më shumë jetës private të saj, dhe shkollimit të saj.

Por kjo nuk do të thotë që u shkëput nga syri mediatikë, pasi vëmendja e të gjithëve çdo herë e më shumë po merr kahje nga ajo, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi që ajo është rritur, ëshët bërë një zonjushë mjaft e ngritur, e mbi të gjitha një femër mjaft seksi.

E imazhi i fundit e solli më të bukur se kurrë më parë.

Me një veshje atraktive, dhe e rrethuar me një pamje festive, ajo dukej për mrekulli. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com