‘Xhakarta’ ndryshon komplet pamjen, nuk është më kaçurrele

 

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo që e bëri atë më të njohur në publik është pamja e saj dhe sidomos stili I veçantë I flokëve.

Mirëpo sot ajo duket se e ka ndryshuar stilin e flokëve, ngase na paraqitet em flokë ngjyrë të mbyllur dhe jo më kaçurrela si më parë./ORAinfo/