Xhensila Myrtezaj së shpejti vjen me një super-duet, mësoni detajet

  Xhensila Myrtezaj ishte mysafire në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.      

Xhensila Myrtezaj në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka treguar për më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja me shumë emocion ka folur për periudhën e shtatzënisë dhe vajzën e saj, Ajkën.

Ajo ka zbuluar edhe detajet e një super-projekti, të cilin do ta publikojë së shpejti.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë po përgatit Xhensila Myrtezaj. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com