Xhensila Myrtezaj zbulon detaje ekskluzive nga projekti i saj i ri

  “Cika Cika”, mbetet projekti i fundit i saj i lansuar në vitin që e lamë pas.      

Artistja nga Shqipëria, vitin 2018-të publikoi vetëm një projekt muzikor në bashkëpunim me Ardian Bujupin, shkruan lajmi.net.

Në një intervistë ekskluzive për “Mirage”, përpos jetës private ajo ka folur edhe për këngët e reja në të cilat është duke punuar.

Myrtezaj tregon se këtë herë do vijë në bashkëpunim me një artist të madh dhe që kjo do të jetë kënga më e pëlqyer nga ana e saj.

Se për kë është fjala e zbuloni në materialin që ua sjellim në vazhdim. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com