Xhensila pranon këtë dhuratë nga ‘Mirage’

  Xhensila Myrtezaj- Kallaku gjatë intervistës e ka pranuar një dhuratë nga emisioni ‘Mirage’.      

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj së fundmi ishte mysafire në emisionin festiv të ‘Mirage’ ku foli për sukseset e 2018-ës dhe epitetin më të çmuar, atë të nënës, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja i ka dhënë disa fjalë për Ajkën e vogël dhe u emocionua shumë kur foli për të.

E pas intervistës së dhënë, ‘Mirage’ i ka bërë një surprizë këngëtares dhe dhuratën mund ta shihni në videon e mëpoashtme./Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com