Yllka Kuqi publikon imazhin e para tetë viteve me vellon e bardh

 
 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këtë imazh, ajo shihet e veshur me vellon e bardh, fotografi kjo e realizuar para tetë viteve.

Linjat trupore dhe freskia e Yllkës duket se kanë mbetur të njëjta edhe pas 11 viteve.

E këtë e vërteton imazhi.

 
 

albshowbizzz.com