Zaimina Vasjari publikon imazhin e ri, duket përvëluese

 
 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo është shfaqur e veshur me fustanin shumë provokuese me ngjyrë të kuqe, i cili ia tregonte edhe njëherë format e saj trupore.

Rikujtojmë që Zaimina është në lidhje dhe po ashtu nënë e një vajze.

 

 
 

albshowbizzz.com