Zbulohet emisioni i ri i Marina Vjollcës – ku pritet të angazhohet moderatorja?

 

Marina Vjollca ka qenë shumë e komentuar gjatë vitit që lamë pas për faktin se në cilin emision do e shihnim sërish. Por pas përfundimit të “C’est la vie” në janar, Marina u zhduk nga ekrani dhe preferoi t’i jepte pak më hapësirë jetës private me udhëtime të shumta me Getoar Selimin.

Mirëpo këtë vit Marina do rikthehet në ekran me një emision të ri e këtë e ka zbuluar Luana.

  

Në postimin e
fundit të Luanës, Marina i shkruan se ndihet krenare për suksesin që ka
arritur.

Ndërsa Luana ja kthen: “Mezi po pres për bombën tënde tani jetë”, duke lënë të kuptohet se Marina së shpejti do vijë me projektin e ri. /Prive.al

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com