“Zemrën dhe barkun plot” – Dua Lipa shumë e entuziazmuar për arritjen e re të të dashurit

 

Kushdo që do të mësojë receta të reja gatimi, ndoshta duhet të interesohet
për librin e dhëndrit kosovar, britanikut Isaac Carew.

I dashuri i këngëtares së famshme Dua Lipa, e ka pasur dje promovimin e
librit të tij më të ri i cili përmban shumë receta gatimi, meqë ai është
kuzhinier.

  

Dhe Dua s’mund të ishte më e lumtur se kaq, dhe ka thënë se tani e ka zemrën
plot, por edhe barkun.

“Zemrën dhe barkun plot. Shumë krenare me dashurinë time. Ai po e lanson librin e tij dhe nëse nuk e keni porositur ende, detajet i keni në Instagramin e tij”, ka shkruar këngëtarja, duke e mbështetur shumë punën e të dashurit.

 

                        View this post on Instagram                                     

Heart and belly full. So proud of my love @isaaccarew on his last restaurant pop-up before his book release on the 7th of March. If you haven’t already pre-ordered his book (the one im holding in my hand) filled with deliciousness… and you’d like a copy of your own, it’s all in his bio ??

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com