Adelina ‘reklamon’ jetën super-luksoze, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me burrin e saj, e ajo që merr gjithë vëmendjen janë orat e shtrenjta e saj edhe e burrit./ORAinfo/