Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje 

 
 Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. 

  

 

 

Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj të 33-të dhe me rastin e kësaj dite me rëndësi të veçantë për të ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Nuk ka munguar edhe supriza nga dy vajzat e saj, kështu duke e bërë këngëtaren të ndihet mjaft mirë. Kështu të paktën është shprehur ajo me postimin e disa imazheve në Instagram aty ku shihet një tortë dhe numri 33 (vitet e Fjollës) po ashtu një buqetë me lule e çokollada.

“Surpriza më e bukur, engjujt e mi”, ka shkruar ajo pranë njërit postim./Lajmi.net/

     

  

 

albshowbizzz.com