Blero ka dalë me Tarën sot, por zbulon diçka që nuk e keni ditur më parë

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljën e parë në skenë.

Ai përveç me muzikën e tij komentohet shumë për jetën private, përcjell ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime nga jeta e tij private dhe profesionale.

Ai sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e tij, Tarën, e ajo që merr gjithë vëmendjen është ngjajshmëria që ka vajza e tij me të./ORAinfo/