Nuk i rezistoi dot videos sensuale të Klaudia Pepës, fansat kanë diçka për t’i thënë Albi Nakos: Po të shkon…[FOTO]

 

Balerina shqiptare e cila po vazhdon karrierën në Itali Klaudia Pepa erdhi shumë sensuale në videoklipin e fundit të reperit Getoar Selimit, ‘Amante’. Kërcimi i saj ishte shumë provokues, sensual dhe u pëlqye nga të gjithë. Por këtij kërcimi nuk mund ti shpëtonte pa u vlerësuar dhe nga ish- bashkëshorti i saj Albi Nako.

Ai ka komentuar në videon e saj në Instagram, me dy emoji duartrokitjesh, duke e përgëzuar kështu për këtë kërcim mjaft profesional. Por fansat e balerinës në disa komente ata kanë etiketuar koreografin dhe e pyesin nëse ka ndonjë gjë për të shtuar për pamjet spektakolare që pa.

“Albi Nako a ke ndonjë gjë për të shtuar”?, i shkruan një komentuese ndërkohë që një tjetër shkruan: Po të shkon lëng goja!”.

Albi dhe Klaudia na kanë treguar fare mirë që mund të mbash raporte shoqërore edhe pas ndarjes.

albi.jpg

 

pote.jpg

 

albshowbizzz.com