Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

Besiana është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës.

Pak ditë pasi Gresa u martua, Besiana ka vendosur të ecë përpara me karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re.

Duket se edhe Besiana do të ndjek hapat e nënës dhe motrës./ORAinfo/